KURUMSAL

1981 yılında kurulan grup şirketimiz Serpen İmar Ltd.Şti. ile başlayan faaliyetimize 2000 yılında ANG Mühendislik Ldt.Şti ile beraber yurtiçinde bir çok alanda resmi ve özel taahhütleri başarıyla tamamlamış ve halen faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Ortakları ve tecrübeli Proje Müdür ve Müdür Yardımcıları ile beraber hali hazırda bünyesinde 10 tanesi mühendis (harita, inşaat, jeoloji,) olmak üzere yarısından fazlasını teknik personelin oluşturduğu toplam 30 çalışanı bünyesinde barındırmaktadır.
 
Türkiye / Ankara merkez olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan şantiyeleri bulunmaktadır.
 
ISO 9001-2008 Kalite Sistem Belgesine, 
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Yapım ve Hizmet Sertifikasına 
Kapasite Raporuna sahiptir. 
 
Modern yazılımlarla desteklenen geniş yerel alan ağına bağlı bilgisayarlar, iş istasyonları, yazıcı ve çizici cihazları ile departmanların gereksinimlerini sağlayan ofis içi çok kapsamlı baskı ve çoğaltma hizmetleri veren altyapıya sahiptir.
 
Temel hizmet kriterlerinden ilki, kalite fiyat ve zamanında işi tamamlama açısından güvenilirliktir.
 
Tamamlanan işlerin kalitesiyle daima müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedeflemektedir.
 
Geniş ve tecrübeli teknik kadrosunun yanı sıra teknolojik ekip ve ekipman ağına sahip olan ANG alanında büyük bir deneyime sahip olup sektördeki yerini almıştır.
 
Kalite Politikamız ve Misyonumuz ;
 
Verimlilik ve kalite anlayaşımızı sürekli geliştirerek, uzman kadromuzla bilim ve teknolojiyi takip ederek sektörde özel, güvenilir, ilkeli ve meslek etiğine uygun kalitede hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde lider olmaktır.